Puchar Burmistrza Miejskiej Górki 2022 - lista startowa

 

Lista startowa w zawodach o Puchar Burmistrza Miejskiej Górki rozgrywanych nad zbiornikiem BALATON w Miejskiej Górce w dniu 09 lipca 2022  -  zbiórka przy domkach o godz. 6.30. Zawody 10.00 - 14.00. 

Wpisowe 50 pkt na miejscu /puchary, nagrody, posiłek/

Sektory : A -brzeg północny od drogi do pola

                 B - od pola / potrzebne układy jezdne /

                 C - od stadionu / można dojechać, wypakować sprzęt i odstawić pojazd /

Dla usprawnienia można zdecydować i podać wcześniej gdzie ktoś będzie łowił, losowania własne lub wg. uzgodnienia, podać w messengerze.  Losowanie stanowisk odbędzie się już nad wodą, każdy sektor osobno.

Limit zanęty - 5 litrów, gliny i ziemi - 10 litrów = razem 15 litrów.

Lp.

Drużyna

Zawodnik

Sektor

Stano-    wisko

Punkty

Ind.

Druż.

1

MSW OKOŃ

Miejska Górka

Hudzik Łukasz

A

 

 

 

Białowąs Bartek

B

 

 

Jóska Dawid

C

 

 

2

Błonie Krotoszyn

Kopka Piotr

A

 

 

 

Kołomyjec Michał

B

 

 

Jańczak Sebastian

C

 

 

3

Brodnica

Dopierała Jacek

B

 

 

 

Ciszewski Marek

A

 

 

Mikołajczak Marcin

C

 

 

4

Albatros Bojanowo

Starosta Dariusz

C

 

 

 

Starosta Bartłomiej

B

 

 

Mylka Maciej

A

 

 

5

PZW  Koło Perkoz Poniec

Dziewiątka Eugeniusz

A

 

 

 

Bogusz Karol

B

 

 

Dwornik Jarosław

C

 

 

6

 Ekipa

Mikołajczak Sławomir

A

 

 

 

Mizerny Jarosław

B

 

 

Mizerny Marcin

C

 

 

7

Team Justyny

Kubiak Justyna

A

 

 

 

Groński Rafał

B

 

 

Czarnecki Paweł

C

 

 

8

Skimmers

Adamek Waldemar

B

 

 

 

Danielewski Przemysław

A

 

 

Perliński Mikołaj

C

 

 

9

Gliny Macedon

Macedoński Szymon

B

 

 

 

Sibiński Paweł

A

 

 

Stasiak Marcin

C

 

 

10

Team ZK 1 Rawicz

Ziętek Marcin

C

 

 

 

Garczyński Robert

A

 

 

Walczak Bartosz

B

 

 

11

Team ZK 2 Rawicz

Sosiński Tomasz

C

 

 

 

Michalak Adrian

A

 

 

Frąckowiak Mariusz

B

 

 

12

Los Gondolieros

Janeczko Łukasz

A

 

 

 

Lipiecki Grzegorz

B

 

 

Piątek Zbigniew

C

 

 

13

 

PZ Koło Osieczna

Franek Tomasz

A

 

 

 

Klefas Roman

C

 

 

Borowiec Bartłomiej

B

 

 

14

PZW Koło Balaton

Miejska Górka

Dziedzic Norbert

C

 

 

 

Krysiak Łukasz

A

 

 

Zaręba Bartek

B

 

 

15

Matchpro Team

Tyma Nikodem

C

 

 

 

Długosz Józef

B

 

 

Długosz Alicja

A

 

 

16

"Ostatni w sektorze"

Strzeszyński Kamil

B

 

 

 

Trzęsicki Marek

A

 

 

Czerniec Paweł

C

 

 

17

Indywidualni

Łukowiak Tomasz

A

 

 

 

Binkowski Dawid

B

 

 

Perliński Igor

C

 

 

18

Hybryd Team

Zieliński Piotr

B

 

 

 

Straszewski Zbigniew

A

 

 

Ignaczak Mateusz

C

 

 

19

Krotoszyn 2

Witkowski Michał

A

 

 

 

Woźny Ferdynand

B

 

 

Prymas Robert

C

 

 

20

Huragan Konowały

 

Żyto Maks

B

 

 

 

Korban Bartłomiej

A

 

 

Płócieniczak Mikołaj

C